Hungry Minds: Princípy vedenia ľudí a firiem

Zdieľať

Hungry Minds: Princípy vedenia ľudí a firiem

Prednáška s Viktorom Kostickým vysvetlí, ako vhodne používať spätnú väzbu, ako vplývať na dôveru, ako eliminovať toxicitu aj ako dodávať ľuďom v práci zmysel a popri tom všetkom dosahovať lepšie výsledky.

Ak súhlasíte, že dôvera, kultúra otvorenosti, eliminovanie toxicity a pocit zmyslu práce vo firemnom prostredí sú dôležité a zvyšujú výkon a finančné výsledky, potom je táto prednáška určená pre vás.
Ono sa to síce ľahko povie, ale ako to urobiť? Ako viesť ľudí a firmu, aby sme zabezpečili kvalitný výkon a zároveň sa ľudia v práci cítili dobre.
Nie je to vôbec jednoduché. Naopak, v skutočnosti je to pomerne náročné.
Pozitívne ale je, že žiadaný výsledok formuje mnoho aktivít, ktoré dokážeme ovplyvniť.
.
.
Viktor Kostický je konzultant a lektor obchodu & leadershipu, s ktorým bežne spolupracujú veľké firmy, aby pomohol zlepšiť obchodné a vyjednávacie výsledky pokročilým obchodníkom. Predtým ako sa stal konzultantom, si prežil na vlastnej koži obchod, keď počas 12-tich rokov viedol obchodné tímy a oddelenia v globálnych spoločnostiach Dell a IBM, a tiež má vlastné skúsenosti s obchodom v menších firmách a start-upoch. Téme obchodu sa venuje širokospektrálne od stratégií, akvizície, vyjednávania a zavádzania LinkedIn obchodu.
.
.
Prednášku môžeš sledovať bezplatne na FB stránke Coworking Cvernovka.
Zaregistruj sa a v deň podujatia ti pošleme link, na ktorom môžeš sledovať prednášku.
Link na registráciu: https://cutt.ly/cxqkzGy
.
Podujatie podporila Nadácia Tatra banky.
.
.
Mediálny partneri: Staritup, kamdomesta.sk, citylife.sk, goout