Deviaty z letných piatkových večerov pri obľúbenej Putike! DJ & 🔥🐶
Môžete sa tešiť na skvelú hudbu a tú pravú letnú atmosféru 🌈
🎧 Tentokrát zahrá 𝐆𝐨𝐝 𝐬𝐚𝐯𝐞 𝐭𝐡𝐞 𝐯𝐢𝐧𝐲𝐥 (aka Tomáš Sloboda)
✨ Vstup: FREE
🔥 Čaká vás špeciálna akcia – zaplatíte jeden shot Bushmills alebo Captain Morgan a druhý dostanete zadarmo! 💃 (len v Putike)
Príďte a zoberte so sebou kamošky a kamošov!
📍 Miesto: Skrytý bar, Nová Cvernovka
⏰ Čas: od 19:00
Tomáš Sloboda je slovenský skladateľ, multiinštrumentalista, spevák a hudobný producent so sídlom v Bratislave.
Aktívny je od 90. rokov, svoju prvú kapelu založil už ako jedenásťročný, keď začal písať vlastné piesne. Počas štúdia na konzervatóriu už komponoval hudbu pre divadelné predstavenia. Počas rokov pôsobil v niekoľkých kapelách, medzi nimi Sonic (1989 – 1992), Í (1992 – 1995), Merry Go Round (1993 – 1995), neskôr v projektoch Wedding Band, Hogo-Pogo (oba 2002 – 2005) a Sounds Like This (2007 – 2018). Jeho najdlhšie trvajúcim projektom bola oceňovaná skupina Le Payaco (1996 – 2025), kde pôsobil ako gitarista, spevák, skladateľ a spoluautor.
Zložil hudbu k viacerým filmom a získal ocenenia Radio_Head Awards aj českú cenu Anděl, a to ako člen kapely aj ako sólový umelec (za svoj album Chobotnica z roku 2013). Ako hudobný producent spolupracoval s interpretmi ako Korben Dallas, Hex, Para, Billy Barman, Saténové ruky, Živé kvety, Terrible 2s a ďalšími. V posledných rokoch sa čoraz viac sústreďuje na nepesničkové formy, kontemplatívne cykly, field recordings a experimentálnu hudbu, ktorá skúma priestorový zvuk a atmosféru.
V máji 2025 sa stal členom kapely Korben Dallas.
Momentálne spolupracuje s raperom Tónom S., skladateľkoz Kriss Krimm a viacerými ďalšími umelcami. Vystupuje aj ako DJ pod pseudonymom God Save The Vinyl a je rezidentným DJ-om v Nu Spirit Bare, no my sa vidime samozrejme v NC 🎧🍸
~~~~~