Greatest Hits (AU) + Meowlau x Val

Zdielať

Greatest Hits (AU) + Meowlau x Val

Po hlavnom stage-i na Pohode 2022, na hlavný stage Novej Cvernovky 2022! Kapela Greatest Hits u nás odohrá svoj feel-good sunshine pop.

Lineup:

19:30 – doors
20:00 – Meowlau SHOWTIME
21:00 – Greatest Hits SHOWTIME
23:00 – Curfew / DJ SPOTIFY

Greatest Hits – predĺžme si leto

Austrálsko-britská kapela Greatest Hits odohrá koncert v Novej Cvernovke a svojim predĺži dojmy z odchádzajúceho leto.
Sunshine pop?
Dream pop?
Tak trochu shoegaze?
70’s groove?
Neo-Psychedelic?
Okej!

Leto na začiatku jesene

Žánrovo to je rozhodne kopa slnka s návalmi tanečnej, no zraniteľnej energie. Chill v 35 stupňoch. Úpal ďalších dní. Najlepšie hity! Donny Bennet oco, Mac Demarco mama. Austrálsko-britská zmes pestrých zvukov kombinuje dynamický pop-rock s lyrickým sarkasmom. Na support sa môžete tešiť, lebo bude hrať tiež len greatest hits!

spotify | youtube | facebook | instagram

Meowlau x Val

Drumnbass&pop projekt Meowlau x Val vystrelil na domácej scéne vďaka debutovému EP Nevermind vo februári roku 2022. Výrazným atribútom projektu je spojenie dvoch ženských interpretiek – o elektronickú produkciu sa stará Laura Jašková (Meowlau) a pesničkami zaznieva nezameniteľný hlas Valentiny Vlkovej (Val).

Nedávno zaznamenaným úspechom je taktiež ambasádorstvo Spotify playlistu Equal CZ&SK, ktorý podporuje a zviditeľňuje ženy v hudobnom priemysle. Vďaka tomu sa Meowlau x Val objavili aj na billboarde na newyorskom Times Square!

Ak zvykneš na koncertoch stáť a počúvať, zabudni, že to tak bude aj v tomto prípade. Či chceš, či nie, zmes silných atmosfér v kombinácii s energickými drumnbass&pop beatmi ťa prosto stáť nenechajú. Ženské duo dopĺňa majster live dramáčových beatov, Martin Miklis.