Gamecamp – jarná edícia

Zdielať

Gamecamp – jarná edícia

Pozývame vás na jarný tábor pre deti, aký ešte nezažili! Príďte sa zabaviť pri spoločenských hrách, vytvorte si vlastnú hru s pomocou 3D tlače alebo sa vydajte na dobrodružstvo v príbehovej hre Dračí Doupě!

TVORBA STOLOVÝCH HIER S POMOCOU 3D TLAČE – NOVINKA

Na jarnom tábore si deti oddýchnu a dobre sa zabavia pri bohatom kreatívnom programe. Témou tábora sú spoločenské hry. Budeme sa ich hrať, rozmýšľať nad nimi a vymýšľať vlastné hry a úpravy či rozšírenia do existujúcich hier, ktoré máte doma.

Súčasťou tvorby stolových hier bude aj 3D tlač. Naučíme deti pracovať v jednoduchom modelovacom programe, v ktorom si vytvoria napr. figúrky, žetóny či iné pomôcky k hrám, ktoré počas tábora vytlačíme a vezmu si ich domov.

Okrem stoloviek a modelovania sa deti budú môcť opäť vžiť do nového príbehu a vybrať sa na výpravu v rolovej hre Dračí doupě. Zároveň v prípade pekného počasia bude časť programu vonku.

Príďte si oddýchnuť počas jarných prázdnin, spoznať nových kamarátov a dobre sa zabaviť.

Cena za celý týždeň (5 dní)

Počet miest za zľavnenú cenu je limitovaný, organizátor môže obdobie trvania akciovej ceny skrátiť, ak sa naplní stanovená kapacita.

Cena za skrátený týždeň (vyberte si 2 – 4 dni)

Počet miest za zľavnenú cenu je limitovaný, organizátor môže obdobie trvania akciovej ceny skrátiť, ak sa naplní stanovená kapacita.

* Cena za 1 deň (z 2 – 4 dní). Nezmeškajte zábavu a prihláste sa na tie dni, ktoré vám vyhovujú!

V cene: strava 3x denne (aj diétna strava), všetky pomôcky vrátane pomôcok k 3D tlači, animovaný program so skúsenými animátormi, gamifikačná platforma a zľava na letný tábor GameCamp

Viac info tu

Prihláška tu

Denný harmonogram

07:00 – 09:00 – Príchody detí a voľnejší program s animátormi
09:00 – 11:30 – Blok s aktivitami, práca v skupinkách
11:30 – 13:30 – Obed a oddych po obede
13:30 – 16:00 – Blok s aktivitami, práca v skupinkách
16:00 – 17:30 – Odchody a voľnejší program s animátormi

Aktivity budú prebiehať vnútri a v prípade pekného počasia plánujeme pohybové aktivity, príp. oddych na vzduchu.