FVLCRVM AV show • Bratislava

Zdielať

Producent 𝗙𝗩𝗟𝗖𝗥𝗩𝗠 patrí už niekoľko rokov k najrelevantnejším hudobníkom elektronickej scény nielen na Slovensku. Na stage sa vracia s hybridným live setom so špeciálnou audiovizuálnou show.

Lineup:

20:00 – door open
20:30 – 21:15 Bols/Slob
21:30 – 22:45 FVLCRVM
23:00 – 00:00 Kewu
00:00 – 01:30 Kewu vs Fvlcrvm dj set
01:30 – koniec

FVLCRVM

V Bratislave odohrá svoje posledné hity s jeho rave-y remixami a klubovými editmi v nabúchanom nepretržitom sete. To všetko pomocou na zákazku vyrobených svetiel a polopriehľadnej holografickej projekcie. Vizuál nesie dystopické motívy s futuristickými prvkami abstraktných používateľských rozhraní dokonale zosúladených so skladbami a FVLCRVM je sám aj ich autorom. Scénu navrhol a svieti Jozef Čabo, ktorý pravidelne spolupracuje s najväčšími festivalmi či alternatívnymi divadlami v zahraničí.

spotify | youtube | facebook | instagram | bandcamp

BOLS/SLOB

Večer otvorí mladý český producent, spevák a raper Matěj Dvořák pôsobiaci pod umeleckým menom 𝗕𝗼𝗟𝘀/𝘀𝗟𝗼𝗯. “Autentická nálož originálneho žánrového mixu robí z BoLs/sLoB jednu z najnadanejších osobností českej elektronickej scény,” píše o ňom Radio Wave.

afterparty s kewu

O afterparty sa postará 𝗞𝗲𝘄𝘂 z pražskej Addict crew. Talentovaný dídžej a producent už dlhé roky čerpá z čerstvých klubových zvukov – či už ide o živelné rytmy Latinskej Ameriky, tribálny pulz južnej Afriky, výber z nadčasového popu, rapu a R&B alebo novinky z ostrovného klubového undergroundu.

Projekt z verejných zdrojov podporil Fond na Podporu umenia

Vstupné 10-14€
https://goout.net/sk/fvlcrvm-av-show+kewu/szkfpit/