Facebook + Instagram = veľká láska

Zdielať

Je známe, že sociálne siete sú efektívnym kanálom na podporu malých aj veľkých značiek. Ako ich však využívať pre svoju komunikáciu strategicky? 

Ako nám môžu sociálne siete pomôcť? Ako ich používať s rozumom a bez toho, aby ste mali pocit, že tam musíte byť neustále?

Efektívna komunikácia na sociálnych sieťach FB a IG, vytvárajúca spolupráce na základe vašich fanúšikov. Marketingové trendy na rok 2018 pre komunikačné nástroje FB a IG, prosperovanie na FB&IG. Hľadanie správnej obsahovej stratégie pre budovanie značky. To sú témy, ktorým sa budú venovať prednášajúci ďalšieho stretnutia v Coworking Cvernovka zameraného na online marketing.

FACEBOOK A INSTAGRAM PRE PODNIKANIE

Dve sociálne siete, ktoré sú ako bratia – v niečom príbuzné a v mnohom odlišné. Ich optimálny mix by mal využívať každý podnikateľ, bloger, handmade tvorca či profesionál. Podujatie odporúčame podnikateľom, živnostníkom, handmade tvorcom, umelcom a odborníkom, ktorí chcú využívať silu sociálnych médií na efektívnu komunikáciu o hodnotách, užitočnosti a unikátnosti svojho produktu/služby/značky.

TAMARA GONČAROVA

TÉMA: Prosperuj vďaka Instagramu
– Tamara vyštudovala jazyky a titul PhD. získala z masmediálnej komunikácie a reklamy. Od spoluzaloženia vydavateľstva InspiraPublishing (2016) sa začala aktívne venovať promo a PR na sociálnych sieťach. Začínala ako SMM (Social Media Marketer) spravovať a strategicky plánovať sociálne média klientom a v súčasnosti sa špecializuje na Instagram. Prednáša, konzultuje a vedie offline #instaranajky pre jednotlivcov, podnikateľov a malé firmy, ktoré chcú na Instagrame komunikovať, prosperovať, rásť a šíriť pozitívne povedomie o značke. V súčasnosti má projekt „Instaraňajky (instabreakfast)“, cez ktorý sa delí o skúsenosti, novinkami z instagramu a vychytávkami pre biznis a podporu osobnej značky.

LULA JAKUBCOVÁ

– absolvovala Fakultu managementu Univerzity Komenského. Už počas štúdia ju zaujímal svet reklamy a marketingu. Stála pri založení PS:Digital, kde pôsobí ako Digital Marketing Consultant. Okrem starostlivosti o svojich klientov pracuje aj na externom vzdelávaní. Jej doménou sú sociálne siete s dôrazom na Facebook.

PS:DIGITAL

– digitálna agentúra, ktorá svojim klientom prináša kreatívne a efektívne riešenia s využitím najnovších možností digitálneho marketingu. Okrem komplexných digitálnych kampaní ponúka aj špecifické služby podľa potrieb klientov a partnerov. Táto agentúra má na konte ocenenia Zlatý klinec, Effie, Digital PIE, či PRokop.

INFLUENCERKY- DVE MATKY

– poznáte Barby a Mimi? Dve kamarátky, ktoré spolu vytvorili blog Dve Matky? Vo svojom projekte sa snažia podporovať akčné ženy a matky, ktoré stoja za mnohými úspešnými značkami. Rady ich predstavujú ostatným, aby sa nimi inšpirovali. Matky totiž dokážu aj nemožné a sú to najlepšie manažérky na svete! Ako to tie DVE matky na sociálnych sieťach robia a čo im funguje?

 

Z hľadiska obmedzenej kapacity vás žiadame o zabezpečenie si vstupu kliknutím na predpredaj.