Facebook + Instagram = veľká láska/vypredané!

Zdielať

Je známe, že sociálne siete sú efektívnym kanálom na podporu malých aj veľkých značiek. Ako ich však využívať pre svoju komunikáciu strategicky?

O najmodernejších nástrojoch marketingu tohto roka, efektívnej komunikácií, využití Facebooku a Instagramu na podnikanie a generovanie zisku, budovaní značky a optimálnej komunikácii sa dozviete práve na tomto workshope. Ako nám môžu sociálne siete pomôcť? Ako ich používať s rozumom a bez toho, aby ste mali pocit, že tam musíte byť neustále? Dve sociálne siete, ktoré sú ako bratia – v niečom príbuzné a v mnohom odlišné. Ich optimálny mix by mal využívať každý podnikateľ, bloger, handmade tvorca, či profesionál.

TAMARA GONČAROVÁ

Vyštudovala jazyky a PhD. získala z masmediálnej komunikácie a reklamy. Od spoluzaloženia vydavateľstva InspiraPublishing (2016) sa začala aktívne venovať promo a PR na sociálnych sieťach. Začala ako SMM (Social Media Marketer) spravovať a strategicky plánovať sociálne média klientom a v súčasnosti sa špecializuje na Instagram. Prednáša, konzultuje a vedie offline instaranajky pre jednotlivcov, podnikateľov a malé firmy, ktoré chcú na Instagrame komunikovať, prosperovať, rásť a šíriť pozitívne povedomie o značke. V súčasnosti má projekt „Instaranajky (instabreakfast)“, cez ktorý sa delí skúsenosťami, novinkami z instagramu a vychytávkami pre biznis a podporu osobnej značky. 

Follow Instagram: INSTAraňajky s TAMI 

FB: #instabreakfast

KATARÍNA MOLNÁROVÁ

Je jednou z držiteliek ocenenia podnikateliek na internete E-žena roka a pôsobila aj ako Google trénerka na Slovensku. Ekonómka so zameraním na financie prednáša aj na Ekonomickej univerzite v Bratislave a nielen študentom vysvetľuje, že v digitálnej dobe sa spoliehať najmä na televízne kamery, či print môže byť pre firmy či PR agentúry nebezpečné. Založila aj OZ Školstvo inak, ktoré sa snaží ovplyvniť vzdelávanie na Slovensku tak, aby sa priblížilo k modernej dobe 21. storočia.

MICHALA GREŠKOVÁ 

Obľúbená Influencerka a blogerka je vyštudovaná politologička, neskôr školiteľka, produktová manažérka a riaditeľka banky. Aktuálne akčná mama troch detí s nevyčerpateľným množstvom energie a veľkou dávkou entuziazmu. To, čo miluje pretavila v úspešný blog a o svoje radosti sa delí s tísicmi fanúšičiek. Riadi sa heslom, život je príliš krátky na to, robiť veci, ktoré by sme mali. Treba robiť to, čo nás robí šťastnými. Deti to tak robia stále!

FB: Dorota&Greta

NETWORKING

Po workshopoch bude nasledovať aj networking, kedy sa so spíkerkami môžete poprepájať a nechať si zodpovedať rôzne otázky o využití týchto sociálnych sietí pre váš projekt.

 

Odporúčame zakúpiť lístky v predpredaji.