F terapia

Zdielať

F terapia

Príďte sa neformálne stretnúť, rozprávať, zdieľať skúsenosti a dozvedieť sa niečo nové z oblasti fundraisingu, marketingu a PR neziskoviek.

Fundraiserky, fundraiseri a všetci ostatní, ktorí sa venujete komunikácii neziskoviek, zbystrite pozornosť.

Vypočuli sme prosby o vytvorenie priestoru, počas ktorého by sme sa mohli stretávať a vymysleli sme F terapiu. Ak sa koncept uchytí, stretneme sa s hosťom alebo hosťami raz za mesiac v neformálnom prostredí.
– Žiadny powerpoint.
– Všetci za jedným stolom.
– Pýtajme sa, diskutujme, mudrujme.
– Otvorené stretnutia, prísť môže ktokoľvek, koho téma zaujme. Diagnóza fundraising nie je nutná :)

Pripravujeme to vo dvojici Vanda Hlaváčková a Zuzana Suchová. Kto nás trochu pozná vie, že naša obľúbená téma je individuálny fundraising a komunikácia v online. Už len preto, že všetko je prepojené a email a status na Facebooku je často len posledný krok k tomu, aby sme získali podporu od darcov.

Určite to poznáte, zvlášť teraz v predvianočnom období. Robíte väčšiu či menšiu fundraisingovú kampaň, všetko beží a zrazu zistíte, že k tomu, aby ste sa mohli ľuďom opakovane prihovoriť, potrebujete niečo nové.

Nielen kampaňový vizuál či video. Aký obsah zvoliť nám poradí Lucia Paskova a Jan Sifra. Samozrejme povieme aj my, čo nám kedy fungovalo/nefungovalo a pošpekulujeme nad rozdielmi v zverejňovaní aktualít v čase kampane a mimo nej.