Dúhový deň rodín

Zdielať

Dúhový deň rodín

Strávte s nami nedeľné popoludnie, ktorého hlavným cieľom je spoločne vytvoriť príjemné chvíle v komunitnej atmosfére a prepojiť rôzne typy rodín v Bratislave.

Program Dúhového dňa:
14:00 Otvorenie
15:00 Detské divadlo PIKI
16:00 Workshopy pre deti. Maľovanie, Farby, Trblietka
16:30 Diskusia o otvorenosti – co prináša, co stojí?
17:30 Koncert Adrian Bloom Music
+
maľovanie na tvár, drevený kolotoč a chutné jedlo z cvernovského bistra Dvanásť Duší

Miesto konania: Nová Cvernovka, Račianska ulica 78, Bratislava


Môžete sa tešiť na drevený kolotoč pre deti, koncert Adrian Bloom Music, kreatívne dielne pre malých aj veľkých, divadlo Piki, úžasné občerstvenie od Dvanásť Duší, diskusie a kopu nových aj starých blízkych duší.

V neposlednom rade si budete moct kúpiť po prvý krát merch od Dúhových rodín – to si nechcete nechať ujsť!
Všetky rodiny a ľudia sú samozrejme vítaní – berte svojich rodičov, susedov, kamošov.
__
Leto pod Palmou je séria podujatí Novej Cvernovky, ktorá počas letných mesiacov hostí živú hudbu, letné kino, divadlo, tanec aj diskusie. Viac informácií o programe nájdete na www.novacvernovka.eu
__
Okrem kultúrneho programu je pre vás otvorený aj Skrytý bar, bistro Dvanásť Duší a kaviareň Giraffe Bakery s príjemným posedením vo vnútri či na terase v parku. __ Relax pod Palmou prináša partner živej kultúry v Novej Cvernovke – Nadácia VÚB. Z verejných zdrojov podporili Fond na podporu umenia a Nadácia mesta Bratislava. Partnerom Leta pod Palmou je Nadácia Orange.
__
V prípade, ak sa podujatie koná vo vnútorných priestoroch Novej Cvernovky, prosíme o súčinnosť a zodpovedný prístup pri kontrole potvrdení o očkovaní či negatívnom teste pri vstupe.
Potvrdenie 1. očkovacej dávky – 21 dní.
Potvrdenie 2. očkovacej dávky.
Potvrdenie neg. AG testu – 48 hodín.
Potvrdenie neg. PCR testu – 72 hodín.
Prekonanie choroby – 180 dní.
__
Vstup do interiéru je povolený iba s rúškom/ respirátorom. V priestoroch sú k dispozícii bezkontaktné dezinfekcie. Pri organizovaní podujatia sa riadime aktuálnymi nariadeniami Úradu verejného zdravotníctva SR. Ďakujeme, že zostávate zodpovední!