Divadlo Morgonrock: Tri kocky droždia

Zdielať

Divadlo Morgonrock: Tri kocky droždia

“Vakcinačný špeciál” pobaví novými dobrodružstvami Kolofóna, ktorý na svojej púti nebude bojovať len o tri kocky droždia, ale aj o osud celého sveta zoči voči samotnému Koroňákovi.

*Zo zdravotných dôvodov už túto nedeľu bábkovú hru O diviačikovi nahradila marionetová dobrodružná komédia Tri kocky droždia. Zakúpené vstupenky ostávajú v platnosti.

Vstupné: 4€

Ľudia bezohľadne vyrúbali lesy, vyhnali zvieratá a za trest prišiel zlý čarodejník Koroňák. Pohybuje sa nebadane, prináša choroby a ekonomickú depresiu. Nikto sa mu neodváži postaviť zoči-voči. Ani čert Kolofón by nikam nechodil. Nariadenie zostať doma akoby pre neho vymysleli. Avšak netrvá dlho a aj u nich sa minie droždie.
Jeho žena Ježibaba ho vyšle, aby priniesol aspoň tri kocky, pretože ich malý syn nič iné ako makové koláče a buchty jesť nechce. A tie bez droždia nebudú. Kolofón sa tak vydáva v ústrety ďalšiemu nebezpečnému dobrodružstvu, cez vyprahnuté krajiny, kde ľudia prosia o pomoc a o radu od bájneho deda Vševeda.
Scenár, réžia, bábky: Peter Gärtner
Účinkujú: Peter Gärtner
Hudba: Radovan Hrbek
Hudobný sprievod: Radovan Hrbek
Titulná pesnička: Vlado Janček
50 min
Vhodné pre deti od 3 rokov
Podujatie sa uskutoční v sále Novej Cvernovky.
___
Vstup na podujatie len pre plne zaočkovaných. Kontrola očkovania prebehne overením platnosti QR kódu a dokladu totožnosti.
Vstup do interiéru je povolený iba s respirátorom.
V priestoroch sú k dispozícii bezkontaktné dezinfekcie.
____
Partner živej kultúry v Novej Cvernovke je Nadácia VÚB.
Z verejných zdrojov podporili Fond na podporu umenia a Nadácia mesta Bratislavy.