Czecho Mecho: Mutanti hledaj východisko + WWW

Zdielať

Czecho Mecho: Mutanti hledaj východisko + WWW

Dvojkoncert divnorapových harcovníkov a kultových priekopníkov českého rapu!

Predpredaj: 10 €
Na mieste: 15 €


Mutanti hledaj východisko oplývajú energiou poháňanú agresívnymi beatmi a nevyberavými textami, ktoré satiricky reflektujú „radosti” každodenného života. Príbehy vyhnané do absurdna nenechajú žiadneho človeka v pokoji, pretože sila týchto divnorapových harcovníkov je doslova hypnotická.
WWW posúva avantgardné poňatie žánru v podobe energického zhudobňovania poézie z inej planéty. Príďte sa ponoriť pod hladinu unikátnych textov a beatov a nechajte sa prekvapiť, čo v útrobách špičkovej avantgardy nájdete tentokrát.


Vstup na podujatie a vstup do bistra a baru je možný iba pre plne zaočkovaných. Kontrola očkovania prebehne overením platnosti QR kódu. Stiahnutím aplikácie Green pass pomôžete urýchliť celý proces kontroly. Ďakujeme!

V prípade, ak sa návštevníci nemôžu zaočkovať zo zdravotných dôvodov, pri vstupe sa bude kontrolovať potvrdenie od lekára + potvrdenie o negatívnom teste (AG – 48 hodín / PCR – 72 hodín) vo forme QR kódu (Green pass).
Vstup do interiéru je povolený iba s rúškom/ respirátorom.
V priestoroch sú k dispozícii bezkontaktné dezinfekcie.


Okrem kultúrneho programu sa v areáli nachádza Skrytý bar, bistro Dvanásť Duší a kaviareň Giraffe Bakery s posedením vo vnútri či na terase v parku.

Viac informácií nájdete na www.novacvernovka.eu


Podujatie organizuje občianske združenie literarnyklub.sk v spolupráci s Nová Cvernovka.

Podujatie finančne podporil hlavný partner Fond na podporu umenia.