Cereal presents: Dahryl (UK) w/ Leia Drex │ Davs

Zdieľať

Cereal presents: Dahryl (UK) w/ Leia Drex │ Davs

Techno party, na ktorej sa predstaví Dahryl, hviezda z Belfastu a ďalší zahraniční i slovenskí Djs.

DAHRYL  za krátky čas stihol urobiť dojem na niekoľko veľkých mien na scéne a všimol si ho aj Joe Farr, ktorý ho hneď vzal pod svoj label User Experience. Jeho tvorbu ocenili aj Paula Temple a Manni Dee, ktorý označil jeho track “Crank” za jeden z top 10 releasov roku 2018. Odohrané má už s bláznami ako Dax J a FJAAK, takže sa tešte na nekompromisnú surovú selekciu, ktorá vás nenechá odísť z parketu.

O lokálny support sa postará rodinné striebro domácej scény Leia Drex. Pamätať si ju môžete napríklad z tohtoročného Grape festivalu, kde v rámci dua Disordered Kind zatvorila sobotný program techno stagu a aj tentoraz nám zahrá staré tvrdé klasiky, ktoré formovali undergroundovú scénu východného bloku.

Party otvorí DAVS, ktorý stojí za mixom už dve desaťročia a predvedie svoju vyšperkovanú zbierku, ktorú hromadí od prelomu milénií a o b2b2b záver sa postarajú cereal boys KIRI, VLDK a MLADY, ktorých zatiaľ nikto nebookuje, takže hrajú exkluzívne len na vlastných akciách.

[EN]
————————

Belfast’s techno fast riser DAHRYL was snapped up by Joe Farr’s label User Experience on first listen and is now making big impressions on some of the world’s most reputable techno artists. He’s had his music recently championed by both Paula Temple and Manni Dee who named his track ‘Crank’ as one of the top 10 releases of 2018. His selection is full of raw energy, always with another next level sheller in queue. Used to play alongside beasts like FJAAK and Dax J, this boy knows how to crank it up.

Local support provider of the night will be Bratislava’s best kept secret Leia Drex. This Djane is heavily dedicated to old school east block underground techno. As a part of Disordered Kind, she played awesome closing set of this year’s Grape festival. We can only tell you one thing: be prepared for a ride.

Our old feller DAVS will be in charge of warm-up and will show you the sound of 20 years of experience behind the mix. While nobody else books them, cereal boys KIRI, VLDK and MLADY are about to close their own party in dark b2b2b mode.

——

@Nová Cvernovka
25. 10. 2019
22:00 – 07:00
Pre-sale: 8 € | Door: 10 €

Sound and lights by dfsystem

Partneri: Radio_FM Swine Daily Bratislava Underground Advisor