Celodenný komunikačný workshop

Zdielať

Máš ocit, že ťa tvoje okolie nepočúva? Často hľadáš správne slová, ako vyjadriť to, čo máš namysli? Chceš sa naučiť, ako sa viac presadiť? V tom prípade je workshop komunikácie určený práve pre teba.

Celodenný komunikačný workshop s Dávidom Kalmánom je pre každého, kto sa v svojom živote chce v komunikácií zlešiť a naučiť sa jednoduché tipy a triky, ako sa stať lepším “rečníkom” nielen v práci, ale aj doma.  Zároveň je workshop výborným krokom vpred pre ľudí, ktorí využívajú komunikačné zručnosti každodenne v práci. Obchodníci, manažéri, či majitelia firiem, si prídu na svoje a dozvedia sa, ako si ľahšie presadiť svoje slovo, ako sa naučiť počúvať a správne reagovať.

Kapacita workshopu je obmedzená na 15 ľudí, čo zabezpečí individuálny prístup lektora ku každému zúčastnenému.

Lektorom workshopu je Dávid Kalmán, ktorý už 12 rokov pôsobí v oblasti biznisu. Svoju kariéru začal v Prahe v najväčšej IT firme v Českej republike ako marketingový poradca. V korporátnom svete sa vypracoval cez 6 pozícií až na Regionálneho manažéra pre nadštandardných klientov so zodpovednosťou nad 40 zamestnancami a vytvoril nástroje na meranie pre celý segment, ktoré boli aplikované po celom Slovensku.Po odchode z korporácie riadil obchodný tím pre Bratislavu v najväčšej e-commerce firme na Slovensku. Vytvoril vlastný vzdelávací proces pre obchodné oddelenia a v súčastnosti pomáha firmám rásť cez lievik, vzdelávanie, nárast produktivity a zvýšením angažovanosti ich zamestnancov.

Rozvrh workshopu:
9:00-9:30 príchod/ranná káva
9:30-12:00 workshop (vrátane 1x coffee break)
12.00 – 12.45 obed (v cene workshopu)
12:45 – 15:30 workshop (vrátane 1x coffee break)