Celodenný komunikačný workshop

Zdielať

Celodenný komunikačný workshop

Máš ocit, že ťa tvoje okolie nepočúva? Často hľadáš správne slová, ako vyjadriť to, čo máš namysli? Chceš sa naučiť, ako sa viac presadiť? V tom prípade je workshop komunikácie určený práve pre teba.

Celodenný komunikačný workshop s Dávidom Kalmánom je pre každého, kto sa v svojom živote chce v komunikácií zlešiť a naučiť sa jednoduché tipy a triky, ako sa stať lepším “rečníkom” nielen v práci, ale aj doma.  Zároveň je workshop výborným krokom vpred pre ľudí, ktorí využívajú komunikačné zručnosti každodenne v práci. Obchodníci, manažéri, či majitelia firiem, si prídu na svoje a dozvedia sa, ako si ľahšie presadiť svoje slovo, ako sa naučiť počúvať a správne reagovať.

Kapacita workshopu je obmedzená na 15 ľudí, čo zabezpečí individuálny prístup lektora ku každému zúčastnenému.

Lektorom workshopu je Dávid Kalmán, ktorý už 12 rokov pôsobí v oblasti biznisu. Svoju kariéru začal v Prahe v najväčšej IT firme v Českej republike ako marketingový poradca. V korporátnom svete sa vypracoval cez 6 pozícií až na Regionálneho manažéra pre nadštandardných klientov so zodpovednosťou nad 40 zamestnancami a vytvoril nástroje na meranie pre celý segment, ktoré boli aplikované po celom Slovensku.Po odchode z korporácie riadil obchodný tím pre Bratislavu v najväčšej e-commerce firme na Slovensku. Vytvoril vlastný vzdelávací proces pre obchodné oddelenia a v súčastnosti pomáha firmám rásť cez lievik, vzdelávanie, nárast produktivity a zvýšením angažovanosti ich zamestnancov.

Rozvrh workshopu:
9:00-9:30 príchod/ranná káva
9:30-12:00 workshop (vrátane 1x coffee break)
12.00 – 12.45 obed (v cene workshopu)
12:45 – 15:30 workshop (vrátane 1x coffee break)