Carnival Youth (LV) + Blanch | Bratislava

Zdieľať

Carnival Youth (LV) + Blanch | Bratislava

Už po piatykrát zavítajú hudobníci z Rigy do našich klubov. Začalo to účinkovaním na populárom festivale Grape a pokračovalo úspešnými koncertmi vo viacerých slovenských mestách.

Ak by lotyšskí indie rockeri Carnival Youth zostavovali vlastný rebríček obľúbených krajín, Slovensko by sa v ňom určite umiestnilo veľmi vysoko.

Carnival Youth sa tentokrát zastavia 20. septembra v bratislavskej Novej Cvernovke.

Predstaviť prídu svoj tretí album Good Luck, nasiaknutý vplyvmi a spoluprácou s producentmi od Animal Collective, Deerhunter, Dirty Projectors, MGMT či The National.

Carnival Youth, zocelení vystúpeniami na Szigete aj Open’er festivale, bezpochyby patria medzi najpopulárnejšie a zároveň kritikmi najuznávanejšie hudobné zoskupenia z Pobaltia.

Carnival Youth – Birthday: https://youtu.be/lXo-d-L5Kkc
Carnival Youth – Only The Moon Can See The Sun: https://youtu.be/y5gu6Y5y7oM

Slovenským hosťom koncertu budú Blanch, ktorí predstavujú už tradičné obohatenie domácej scény o nové ženské tváre zo strany vydavateľstva Slnko Records. Blanch vedie speváčka, skladateľka a gitaristka Bianca. Ich prvotina s názvom Delusion je zbierkou nekonvenčných balád a nápaditých indie-folkových zvukov. Potrebujete konkrétnejšiu nápovedu? Nech sa páči: Daughter alebo Katarína Máliková ako referencie by vám mohli pomôcť.

Blanch – Over Hills: https://youtu.be/pmRB_hxr5fw

Predpredaj 10/13 eur: http://bit.ly/CarnivalYouthBratislava2019