Ako “prežiť” Vianoce z pohľadu Ajurvédy

Pozývame všetkých pravidelných aj nepravidelných návštevníkov Yoga Shaly do našich priestorov, aby si spolu s nami vychutnali vianočnú atmosféru trošku s iným dopadom na naše telesné a duševné zdravie.

Seminár povedie Janka Hladka Lukacova, známa svojím humorom a schopnosťou jednoducho vysvetliť komplikované ajurvédne koncepty. Každý odíde s receptami, návodom na alternatívne ajurvédske vianočné menu alebo ako pretráviť kapra a majonézový šalát :))))

Obdobie Vianoc býva nielen obdobím hojnosti, ale aj prejedania sa divokými kombináciami potravín, čo sa potom negatívne odzrkadlí na našom celkovom zdraví. Malátnosť, únava, pocit ťažoby a zahmlenej mysle.

Na seminári si ukážeme (a aj ochutnáme) ako nachystať vianočné dobroty podľa princípov Ajurvédy, vysvetlíme si, akým kombináciám potravín sa vyvarovať nielen počas sviatkov a v neposlednom rade si povieme, ako si rýchlo pomôcť, ak to náhodou preženieme. Uvaríme si spoločne pôstnu polievku na naštartovanie a odľahčenie trávenia. Nebude samozrejme chýbať masala čaj.

Tešíme sa na Vás