Ako ďalej so zdravotníctvom

Diskusia s tieňovými ministrami za strany Z. Dolinková (Hlas-SD), A. Letanovská (Demokrati) a T. Szalay (SaS).

Ak Vás zaujíma nielen ich názor na to, čo bolo zle počas posledných 3 rokoch, ale predovšetkým, čo by chceli zmeniť v systéme a tým aj pre zdravie VÁS a VAŠICH blízkych, tak príďte do Novej Cvernovky 6.6.2023 o 18:00.

Otázky na telo im bude klásť Šimon Jeseňák a dozvieme sa aký majú názor na hlavné problémy v zdravotníctve?
Čo spravia preto, aby sme na Slovensku mali menej odvrátiteľných úmrtí?
Budeme sa aj po ich riadení rezortu skladať na liečbu pacientom so závažnými ochoreniami?

A zároveň po dobrej skúsenosti z predchádzajúcej diskusie, sme prizvali aj zástupcu súkromného sektora a to v Bratislave mimoriadne aktuálne z nemocnice Bory.

Prečo by ste teda mali prísť?
Ste zamestnaní v zdravotníctve? Tak sa určite chcete dozvedieť, ako sa podarí zabrániť kolapsu nemocníc v Bratislave, kvôli nedostatku personálu.
Ste budúca mamička a radi by ste využili jedného dňa služby nemocnice Bory? Tak sa dozviete čo na chýbajúcu zmluvu s VŠZP hovoria kandidáti na ministra.
Študujete medicínu alebo iný zdravotnícky obor a radi by ste počuli o vízii ako západ iba nedobiehať? Príďte a pýtajte sa.
Zároveň ak máte chuť, aby sme sa na niektorú tému pozreli bližšie a pripravili im zaujímavé otázky, podeľte sa o Váš názor a povedzte nám o Vašej nepríjemnej skúsenosti so systémom, ktorý by tu mal byť pre Vás.