Ajurvéda a leto -Varíme s Jankou Hladkou Lukáčovou-

Zdielať

Ajurvéda a leto -Varíme s Jankou Hladkou Lukáčovou-

Yoga Shala ponúka ďalší z workshopov zameraných na zlepšenie vášho životného štýlu! Ako sa správne stravovať v prospech svojho organizmu?

Janka  Hladká Lukáčová návštevníkov workshopu naučí, ako prežiť horúce leto bez pocitu strašného tepla, ako si udržať dobré trávenie a nezblázniť sa z horúčav. Jednoducho, ako sa cítiť zdravý aktívny a plný energie. Každý účastník dostane presný postup na prípravu chutného jedla a pokyny k životospráve, aby leto prebehlo v pohode. Okrem teórie bude aj prax v kuchyni. Cieľom bude možnosť navariť si rýchle a jednoduché jedlá, ktoré zasýtia, uspokoja všetky zmysly a pomôžu organizmu nepreťažovať oslabené trávenie v horúčavách. Čo si navaríte, to si aj zjete a vypijete :-)

Prechod ročných období organizmus vždy nadmieru zaťažuje. Po jari, ktorá so sebou prináša nielen oteplenie ale aj daždivé počasie a s tým súvisiace “typické” ochorenia- sople, alergie, senné nádchy, pocit malátnosti, ťažoby, chronickej únavy…  Po lete sú to zase ekzémy, akné, pálenie záhy, nadmerné žalúdočné kyseliny, ale aj podráždenosť,  či hnev. Všetko sa dá zlepšiť, vyriešiť, zmeniť. Príďte sa presvedčiť!