ÄTNA(DE) + Vanessa Weisz

V lete do Bratislavy zavíta nemecké futuristicko-popové duo Ätna. Zo slovenskej scény sa predstaví hudobníčka Vanessa Weisz.

ÄTNA(DE)

Ich debutový album Made By Desire bol označený ako začiatok novej kapitoly nemeckej popovej histórie. Kapela s ľahkosťou spája art pop a indietroniku, pričom elektronické rytmy a podmanivý vokál vyvolávajú pocit túžby. Estetika dua siahajúca do oblasti módy a dizajnu ešte viac obohacuje ich elektronické vystúpenia, vďaka čomu je každé vystúpenie vizuálne a zvukovo uceleným zážitkom.

Spotify

VANESSA WEISZ

Vanessa Weisz je speváčka, skladateľka, herečka, umelkyňa, ktorá sa na slovenskej scéne objavila relatívne nedávno. Svoj debutový mixtape Wisdom Tooth vydala vo februári 2021, viac-menej ako „experiment karantény“, no už o niekoľko mesiacov sa tento projekt dostal medzi nominácie v RadioHead_Awards. Jej tvorbu možno charakterizovať ako elektronickú alternatívu s popovými/soft-rockovými či blues prvkami.

Spotify

 

Lístky TU

-predpredaj: 12€
-na mieste: 15€
-ISIC/ZŤP: 8€
Lístky zakúpené na zrušený koncert v 2022 ostávajú v platnosti.

 


Z verejných zdrojov podporili Fond na podporu umenia a Nadácia mesta Bratislavy.
Za dôveru pri vzniku Novej Cvernovky ďakujeme Bratislavský kraj.
Partnerom programu je aj Nadácia Orange.
Za tlač ďakujeme bittner print.
Liveurope: prvá celoeurópska iniciatíva na podporu koncertných venues v ich úsilí o propagáciu začínajúcich európskych umelcov. Projekt Liveurope je spolufinancovaný programom Európskej únie Kreatívna Európa.