Láskavé rodičovstvo: Ako ostať párom po príchode detí

Zdielať

Láskavé rodičovstvo: Ako ostať párom po príchode detí

O tom, ako nestratiť v rodičovskej roli samého seba a svojho partnera sa budeme rozprávať s rodinným psychológom, Andrejom Zemandlom.

Keď do rodiny vstúpi dieťa, všetko okolo sa zrazu sústredí na neho. Rodičia najmä spočiatku neustále riešia jeho rôzne potreby a záujmy.
Andreja bude spovedať moderátorka Kristína Tormová.
Andrej a Janka Zemandl sú manželia, psychológovia, ktorí založili rodinnú psychológiu. Andrej sprevádza páry a dospelých, jeho manželka Janka deti a ich rodičov. Ich práca je založená na výskumných poznatkoch, vecnom a ľudskom prístupe. Ich poslaním je, aby sa ľudia cítili kompetentnejší a prechádzali životom samostatne. A aby im bolo doma spolu dobre.
Kristína je mamou troch detí, vyštudovala divadelnú dramaturgiu, venovala sa herectvu, písaniu blogov, je autorkou značky Koláčová a troch knižiek s témami materstva. Práve “mamovanie” je jednoznačne jej hlavnou témou, ktorú rada spája s jej osobnými “psychologickými objavmi” a poznatkami, ktoré prostredníctvom sociálnych sietí a blogu, šíri do sveta. Aktuálne je na materskej dovolenke a pracuje predovšetkým ako instablogerka a blogerka.
_ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Debata na tému Ako ostať párom aj po príchode detí je tretím pokračovaním série Láskavého rodičovstva, ktorú prináša Coworking Cvernovka v spolupráci s Nadáciou Tesco.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Podujatie bude vysielané online na facebookovej stránke Coworking Cvernovka, Nová Cvernovka a Dennik N.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Diskusia je bezplatná, stačí sa registrovať.
Link na registráciu: https://tickpo.zoznam.sk/…/laskave-rodicostvo-ako…/