Na aprílovom stretnutí sa porozprávame o knihe PERSPEKTIVY od francúzskeho spisovateľa Laurenta Bineta.
👉 (franc. originál Perspective(s), vyd. Grasset, 2023; v češtine vyd. Argo, 2024, prel. Michala Marková, link).
Stretnutie sa uskutoční o týždeň skôr ako obyčajne.
Srdečne vás pozývame na neformálnu debatu.
(V koláži hore sú použité fotografia autora z Wikipedie a obálky kníh zo stránok vydavateľstiev.)
~~~~~
We accept: payment in cash, payment by card, tips in cash, tips by card, smiles and love. We don’t accept: racism, fascism, anti semitism, sexism, homophobia. #safespace
~~~~~
Liveurope: prvá celoeurópska iniciatíva na podporu koncertných venues v ich úsilí o propagáciu začínajúcich európskych umelcov. Projekt Liveurope je spolufinancovaný programom Európskej únie Kreatívna Európa.
Činnosť Kultúrneho centra Nová Cvernovka z verejných zdrojov podporili Fond na podporu umenia a Nadácia mesta Bratislavy.
Za dôveru pri vzniku Novej Cvernovky ďakujeme Bratislavskému samosprávnemu kraju.
www.novacvernovka.eu