◢ Silvester Suske, Sani, Dubpoet, The_And

Zdieľať

◢ Silvester Suske, Sani, Dubpoet, The_And

DJ sety v parku pokračujú, tentokrát s partičkou okolo Silvestra Suskeho.

Začíname večer a po západe slnka pokračujeme minimálne do polnoci v priestoroch Skrytého baru.

Silvester Suske

Na elektronickej scéne sa pohybuje od roku ´97, kedy si naladil “garnierov” legendárny “crispy bacon” na už neexistujúcej hudobnej stanici WBPM.Potom sa to rozbehlo od gabba, techno cez minimal a nakoniec k deephouseu, kedy začal prvé vinyly roztáčať pod krídlami českej MUAH crew spolu s dj PDCH. Písal sa apokalyptický rok 2012. V roku 2013 začal spolu s bratislavským dj SANI-m, ako producent známejší pod menom SANI_QUE, rezidentné gigs v Radosti s názvom SO&SO. Od leta 2018 má pravidelnú rezidentnú noc Meet:us v Nu Spirit Bare. Nastriedačku hráva v ČR – najmä v Prahe.

Sani

Od komerčných diskoték začiatkom storočia veľmi rýchlo prešiel rovno ku gramofónom. Po zakúpení prvých dosiek z viedenského Black Marketu začal hrať pravidelne na akciách legendárneho klubu Spojka. V roku 2003 bol spoluzakladateľom kontroverznej Amenity crew, pod ktorou organizoval viaceré akcie. Po rokoch odohratých vo všetkých bratislavských “créme de la créme” kluboch sa stal rezidentom Soniclab-u. Sani okrem hrania veľmi rád produkuje hudbu, a to už od roku 2000. Vyskúšal si aj live hranie na mašinkách spolu s dj Kirom pod hlavičkou SmartSound. V roku 2013 Vydal vlastný track spolu s Nisiru na EPčku Vinylized Vol.3. Od 2013 do 2015 bol spolu s Silvester Suske rezidentom vlastnej noci SO&SO v klube Radosť. Od leta 2018 ho môžete počuť na rezidentnej noci Meet:us v Nu Spirit Bare, ktorú organizuje taktiež so Silvestrom. Jeho sety sú technicky čisté, hudobne na pomedzí rôznych odnoží houseu, s prvkami detroitu a plné synth plôch.

Dubpoet

House/Deep House dj a organizátor eventu Bonjour.

The_And

Vlastným menom Andrej Sítek. Už na základnej škole si zo zahraničných rádií nahrával skladby, ktoré bežne vo svojom okolí nepočul. Zatiaľ ostáva najviac verný technu vo všetkých jeho podobách, s výberom dosiek a zvukom sa stále snaží byť „up to date“. V súčasnosti svoj zvuk najviac priblížil minimaltechnu a industrialu.


◢ Leto pod Palmou je séria podujatí v exteriéri budúceho verejného parku, ktorý vzniká pri kultúrnom a kreatívnom centre Nová Cvernovka. Počas letných mesiacov v ňom zažijete každodenný kultúrny program, ktorého súčasťou budú inscenácie nezávislých divadelných súborov, vystúpenia alternatívnych hudobných interpretov, djov a party, letné kino s dokumentárnymi i hranými filmami a nebude chýbať ani kvalitná súčasná slovenská literatúra.


Vstup je dobro(voľný).

Podporiť môžete nielen program, ale aj dokončenie unikátneho verejného parku v Bratislave. Viac informácii nájdete na www.sutnapark.sk.

Nadácia VÚB (VÚB banka) – partner živej kultúry v Novej Cvernovke vám prináša aj relax pod Palmou. Podujatie z verejných zdrojov finančne podporil Fond na podporu umenia. Za tlač ďakujeme bittner print.