◢ PechaKucha Night Bratislava Vol. 46 Sensorium Edition

Zdieľať

◢ PechaKucha Night Bratislava Vol. 46 Sensorium Edition

46. vydanie PechaKucha Night Bratislava v spolupráci s festivalom digitálneho umenia Sensorium 2020 otvorí tému Novej senzibility – nového vnímania postdigitálnej doby.

Upriamime sa na otázky vyplývajúce z redefinície nášho vzťahu k technológiám, prostrediu, ale aj samotným medziľudským vzťahom. Zaujímať nás tiež bude, ako možno nahliadať na našu digitálnu budúcnosť, a ako je možné budovať o nej povedomie a dôveru v ňu. Na rôzne aspekty života spätého s technológiami nazrieme prostredníctvom tvorby a aktivít našich hostí – umelcov, dizajnérov, architektov, odborníkov a rovnako aj mysliteľov slovenskej a českej scény.


Hostia:
Žofia Babčanová
Anna Cséfalvay
Andreas Gajdošík /CZ
Václav Janoščík /CZ
Dalibor Knapp /CZ
Petra Kotuliaková
Matej Novotný
Dávid Sivý
Barbora Trnková a Tomáš Javůrek /CZ
Digitálne umenia VŠVU
Jiří Vítek /CZ


Vstup:
5€ zakúpenie na tootoot.fm alebo na mieste
1€ študenti a študentky umeleckých škôl a umenovedných odborov s preukázaním platného študentského preukazu na mieste


◢ Leto pod Palmou je séria podujatí (najmä) exteriéri budúceho verejného parku, ktorý vzniká pri kultúrnom a kreatívnom centre Nová Cvernovka. Počas letných mesiacov v ňom zažijete každodenný kultúrny program, ktorého súčasťou budú inscenácie nezávislých divadelných súborov, vystúpenia alternatívnych hudobných interpretov,djov a party, letné kino s dokumentárnymi i hranými filmami a nebude chýbať ani kvalitná súčasná slovenská literatúra.

Program kultúrneho Leta pod Palmou, ale aj dokončenie unikátneho verejného parku v Bratislave môžete podporiť na www.sutnapark.sk.

Nadácia VÚB (VÚB banka) – partner živej kultúry v Novej Cvernovke vám prináša aj relax pod Palmou. Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia. Za tlač ďakujeme bittner print.