Rodinné zápletky / Family Affairs

Výstava Rodinné zápletky predstavuje štyri autorské projekty, v ktorých sa rodinná pamäť, osobné archívy a rituály konfrontujú s vonkajším aparátom moci, byrokracie a každodennosti.

B-complex Open Studio

Počas 1. mája – deň otvorených ateliérov 2022 budete môcť po dvoch rokoch opäť nahliadnuť aj do hudobného štúdia B-complex!

N/A

Súčasná značka spolupráce B. Brádňanského a V. Haladu na architektonických projektoch a súťažiach v mierkach od objektov až po urbanistické vízie.

Emil Drličiak

Emil Drličiak patrí k silnej generácii grafických dizajnérov, ktorí absolvovali štúdium v prvých rokoch reformovanej výučby grafického dizajnu na Vysokej škole výtvarných umení a zostali pôsobiť vo svojom odbore.

Archee

Ateliér Martina Šichmana sa zaoberá architektúrou energetikou a ekológiou.

Malografia

Tlač kníh a časopisov. Lepené paperbacky, šité brožúry, plagáty, vizitky, flyere, portólia, katalógy, kalendáre, oznámenia…

Crafting Plastics! studio

Štúdio so sídlom v Berlíne a Bratislave prináša bioplasty na úroveň nášho každodenného života.

Plaftik

(Nielen) animačné štúdio sa zameraním na tvorbu a réžiu animovaných charakterov.

Judit Flóra Schuller: Following the Thoughts of Others

Výstava Following the Thoughts of Others sa dá považovať za zavŕšenie dlhoročnej umeleckej práce a výskumu Judit Flóry Schuller, pôvodne uvedená pod názvom Memory Theatre, kde boli východiskom jej rodinný archív a história, so zvláštnym dôrazom na starého otca, Imre Schullera.