Priestory

Priestory na booking a krátkodobý prenájom

Areál Novej Cvernovky je vhodný pre všetky typy podujatí. Okrem plne vybavenej sály a krytého pódia v parku, má v ponuke aj útulnú knižnicu, daylightový ateliér na fotenie a točenie, či variabilný výstavný priestor a zasadačku.

Kultúrny priestor – Sála

Hlavná časť kultúrneho priestoru s potrebným zázemím pre všetky typy podujatí s väčšou kapacitou ako sú koncerty, premietania, diskusie, prednášky či konferencie.

Park pod Palmou

Kryté pódium a suťokruh hostí koncerty, premietania, diskusie, prezentácie, festivaly a iné produkcie. Slúži aj ako terasa pre kultúrny priestor, bistro a bar.

Kabinet Pomalosti

Priestor s autentickým interiérom útulnej knižnice, retro nábytkom a rastlinami. Okrem klubu čitateľov je miestom prednášok, diskusií, premietaní či iných podujatí s menšou kapacitou.
casopiskabinet.sk/

Ateliér Svetlík

Flexibilný a vetrateľný priestor vhodný na fotenie, točenie či online konferencie. Vďaka svojej veľkosti a dennému svetlu sa prispôsobí komerčnej aj nekomerčnej produkcii či podujatiu.
ateliersvetlik.sk

Zborovňa

Variabilný presvetlený priestor s možnosťou zatemnenia vhodný na výstavu, workshopy, prednášky, online konferencie či skúšanie divadelných a tanečných predstavení.

Malá Zasadačka

Útulný priestor prístupný zo súkromnej časti budovy a úzko susedí s verejnou kuchyňou a terasou. Je vhodný na malé stretnutia, online konferencie alebo firemné meetingy.