SHARPE | Kick off 2022: 𝙩𝙧𝙞𝙘𝙤𝙩 (𝙅𝙋) + tba

Zdielať

SHARPE | Kick off 2022: 𝙩𝙧𝙞𝙘𝙤𝙩 (𝙅𝙋) + tba

SHARPE music festival & conference odštartuje špeciálnymi koncertami. Prvým potvrdeným umelcom je japonská math rocková kapela 𝙩𝙧𝙞𝙘𝙤𝙩, ktorá na jar pricestuje do Európy v rámci turné s názvom Walking x Walking.

𝙩𝙧𝙞𝙘𝙤𝙩 prináša divoký a energický zvuk, ktorý spočíva v harmonizácii popových a emotívnych vokálov s komplexnou rytmikou. 𝙩𝙧𝙞𝙘𝙤𝙩 majú za sebou množstvo koncertov na miestach po celom svete, a to prostredníctvom troch ázijských a dvoch európskych turné, vrátane spoločného turné s kapelou Pixies vo Veľkej Británii a USA. Slovenskému publiku sa v minulosti predstavili na festivale Pohoda a ďalších slovenských mestách.

Vstupenky už v predaji v sieti Tootoot → https://bit.ly/sharpe2022
Kick off samostatne / 15€
Kick off + SHARE festival / 35€
—- 𝘌𝘯𝘨𝘭𝘪𝘴𝘩 —-
SHARPE music festival & conference will be opened by a Japanese math rock band 𝙩𝙧𝙞𝙘𝙤𝙩.

𝙩𝙧𝙞𝙘𝙤𝙩 develops an unusual and distinctive sound that consists of harmonization of pop and emotional vocals with a complex rhythm. 𝙩𝙧𝙞𝙘𝙤𝙩 has been to many places around the world and successfully held a total of 109 shows overseas through 3 Asia tours, 2 Europe tours including a supporting act for Pixies in the UK, US tours and UK tours. They will return to Europe in the spring of 2022 with their tour Walking x Walking.


Tickets On Sale Now! → https://bit.ly/sharpe2022
Kick off Day / 15€
Kick off + SHARE festival / 35€